
Одеська громада відзначає День Конституції України. З нагоди державного свята вранці 28 червня у сквері Слави і Волі відбулася церемонія покладання квітів до Меморіалу борцям за Україну.
У заході взяли участь керівництво міста та області, військовослужбовці й представники громадськості. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх захисників і захисниць, які віддали життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
В Одесі наголосили, що саме завдяки мужності українських воїнів країна продовжує боротися, відстоювати свої права та жити за принципами, закріпленими в Основному Законі.
З Днем Конституції України!







































































