Неділя, 28 Червня, 2026

Війна

Новини Суми

Понад 2,4 млн збитків одному з управлінь – на Сумщині повідомлено про підозру посадовцю Охтирської міської ради

Понад 2,4 млн збитків одному з управлінь – на Сумщині повідомлено про підозру посадовцю Охтирської міської ради

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено підозру на даний час вже начальнику одного з управлінь Охтирської міської ради за фактом вчинення службової недбалості зі збитками понад 2,4 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у вересні 2023 року тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу одного з управлінь Охтирської міської ради погодив та підписав договір з ТОВ щодо будівництва адміністративної будівлі з інтегрованим Центром надання адміністративних послуг у місті Охтирка.

Через службову недбалість керівника управління завдано 2 млн 431 тис. 866 грн збитків.

Наразі підозрюваний звільнений із займаної посади.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили в обласній прокуратурі.