
Український метальник молота Михайло Кохан посів друге місце на Меморіалі Бориса Ханцековича – престижному турнірі «золотої» серії Континентального туру, який відбувся у Загребі (Хорватія).
У найкращій зі своїх спроб Михайло відправив молот на 81,42 м, що забезпечило йому підсумкове друге місце, передає Укрінформ.
Першим був Павел Файдек з Польщі – 81,89 м, третім став француз Ян Шоссінан (80,92 м).
Для Кохана це вже третя поспіль срібна нагорода на турнірах «золотої» серії Континентального туру і восьмий міжнародний подіум у нинішньому сезоні загалом.
Фото: facebook.com/olympicua.







































































