
Повітряна тривога у Запорізькій області триває вже понад 15 годин. Вибухи в області та місті лунають приблизно з 6:30. За цей час окупаційна армія кілька разів атакувала обласний центр ударними дронами. На жаль, не обійшлось без загиблих та поранених. Крім того, ворог знищив АЗС та спалив з десяток вантажних автомобілів, які були на стоянці.
Далі в нашому фоторепортажі.
Буквально в перші хвилини після вибуху ОВА обережно опублікувала знімок, на якому видно чорний густий дим, що здіймався в одному з районів в міста. Вже за 10 хвилин офіційно було повідомлено, що є влучання по стоянці з вантажівками.

Від металевих велетнів лишились лиш обгорілі остови. Керівники підприємств, яким вони належать, приїхали на місце атаки, коли рятувальники гасили пожежі. Говорять, що машини вигоріли вщент.

На місці працювали бійці ДНСН, які намагався приборкати полумʼя. Поблизу з кількома авто за лишилась воронка від дрону і частина його двигуна.
Нагадаємо, від удару загинув помічних машиніста. Атака сталася зранку. Також внаслідок атаки травмовано жінку.







































































