Четвер, 25 Червня, 2026

Війна

Новини Одеса

В Одесі судитимуть офтальмолога за вимагання 7500 доларів

В Одесі до суду скерували справу щодо 51-річного лікаря-офтальмолога, якого обвинувачують у вимаганні неправомірної вигоди за вплив на рішення лікарської комісії. Про це повідомляє поліція Одеської області.

За даними слідства, пацієнт звернувся до лікаря для оформлення документів через захворювання очей. Однак, як зазначається, замість безоплатного надання необхідних довідок медик висунув вимогу про оплату та пообіцяв вплинути на членів лікарсько-консультативної комісії, аби ті ухвалили рішення щодо встановлення інвалідності.

Вартість «послуги» він оцінив у 7500 доларів, з яких частину нібито мав залишити собі, а решту передати іншим посадовцям за потрібне рішення.

Правоохоронці затримали лікаря під час отримання грошей у власному автомобілі на території медзакладу. Під час обшуків вилучили готівку, мобільний телефон та медичні документи.

Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт передано до суду. Лікарю інкримінують зловживання впливом, за що передбачено до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело