Новини футболу

Гол Роналду допоміг Аль-Насру перемогти Аль-Райян у Лізі чемпіонів АФК

Криштиану Роналду. Фото – Getty Images

Аль-Наср на своєму полі обіграв катарський Аль-Райян у другому турі Ліги чемпіонів АФК-2024/25 – 2:1.

Перемогу саудівському клубу принесли його зірки. Вінгер Садіо Мане відкрив рахунок наприкінці першого тайму А вже після перерви форвард Кріштіану Роналду забив другий м’яч. Аль-Райян зміг скоротити відставання, але не уник поразки.

Раніше повідомлялося, що Аль-Наср розпочав переговори щодо продовження контракту з Роналду. Сам португалець планує активно виступати, щоб зіграти на чемпіонаті світу-2026, встановивши рекорд за кількістю участі в Мундіалях.

Аль-Наср з чотирма очками посідає третє місце у Західній групі Ліги чемпіонів АФК. У наступному турі команда Роналду зіграє із Естеглалем 22 жовтня.