
Фото: Getty Images Еліна Світоліна
Еліна Світоліна пробилася до 1/4 фіналу на змаганнях у Німеччині, здобувши непросту трисетову перемогу над тенісисткою у нейтральному статусі.
Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 500, який триває на трав’яному покритті в німецькому Бад-Гомбурзі.
Українка розпочала свої виступи на змаганнях з другого раунду і в своєму першому поєдинку здобула важку перемогу в трьох сетах над так званою “нейтралкою” з російським паспортом Людмилою Самсоновою (№37 WTA) з результатом 3:6, 6:3, 6:2.
Матч тривав 2 години 13 хвилин. Українка під час гри чотири рази подала навиліт, допустила три подвійні помилки і реалізувала десять із 11 брейк-поінтів.
Це була перша зустріч між цими тенісистками.
WTA 500, Бад-Гомбург, Німеччина
Другий раунд
Еліна Світоліна (Україна) – Людмила Самсонова (нейтральний статус) 3:6, 6:3, 6:2
У чвертьфіналі суперницею Світоліної стане китаянка Ван Сіньюй.
Раніше повідомлялося, що Юлія Стародубцева завершила виступи на турнірі в Істборні.
Перша ракетка світу поділилася секретом успішних виступів













































































