Четвер, 25 Червня, 2026

Війна

Новини легкої атлетики

Україна виграла сім медалей чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики

Україна виграла сім медалей чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики

У грецькому місті Волос (Греція) відбувся чемпіонат Балканської асоціації легкої атлетики, до складу якої входить і Україна.

Турнір зібрав понад 300 представників з 22-х країн. Нашу державу представляли 24 спортсмени, передає Укрінформ.

Українські легкоатлети здобули на чемпіонаті 7 медалей (3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові).

Нагороди української збірної у Греції:

«золото» – Ірина Климець – метання молота (результат 68,50 м),

Дмитро Багінський – біг на 110 м з бар’єрами (13,62 секунди, особистий рекорд);

Тетяна Білик – багатоборство (6061 очко, особистий рекорд). Атлетка вперше за останні роки подолала межу 6000+ та оновила 5 особистих рекордів в окремих видах:

«срібло» – Аліна Кишкіна – біг на 400 м з бар’єрами (56,96);

«бронза» – Олександр Погорілко – біг на 400 м (45,76, найкращий результат сезону);

Валентин Лобода – стрибки з жердиною (5,45 м);

Естафетна команда 4х400 м (Володимир Вовченко, Олександр Погорілко, Антон Сміян, Микита Барабанов). Час – 3.05,57.

Фото: Ulf Schiller/athletix.ch.

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.