Новини футболу

Збірна України U-21 на виїзді програла Англії у відборі на Євро-2025

Англия U-21 – Украина U-21, фото – Getty Images

Збірна України U-21 на виїзді програла Англії у матчі кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи-2025 – 1:2.

Перший тайм пройшов за переваги господарів поля. Українці зуміли вирівняти та нав’язати свою гру після перерви. У середині другого тайму Тарас Михавко головою замкнув подачу з кутового Олега Очеретька.

Англійці зуміли відігратись наприкінці основного часу зустрічі. А вже у компенсований час господарі вирвали перемогу, дублем відзначився Джеймс Макеті.

Збірна України U-21 посідає перше місце у групі F відбору на Євро-2025. Підопічні Унаї Мельгоси набрали 24 очки після дев’яти турів. Раніше Україна U-21 виграла усі вісім матчів у рамках відбору до молодіжного Євро-2025 та достроково гарантувала собі місце на континентальній першості. Навіть якщо команда Мельгоси пропустить вперед Англію, яка відстає на два очки, то увійде до трійки найкращих команд, що посіли другі місця, та отримає пряму путівку на ЧЄ.

Збірна Англії забезпечила собі мінімум другий рядок. В активі англійців – 22 очки.

У заключному турі команда Мельгоси зустрінеться із Сербією. Поєдинок відбудеться 15 жовтня.