Новини футболу

Збірна України U-19 мінімально поступилася Франції у півфіналі юнацького Євро-2024

Франция U-19 – Украина U-19, фото – Getty Images

Збірна України U-19 з мінімальним рахунком поступилася Франції у півфіналі юнацького чемпіонату Європи-2024 – 0:1.

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. Французи створили декілька моментів, щоб забити гол. У свою чергу, синьо-жовті мали шанс відзначитися, коли Олексій Гусєв ударом здалеку влучив у перекладину.

У другому таймі французам вдалося відкрити рахунок. Валентен Атангана після подачі з кутового потужно пробив головою. До кінця зустрічі українцям не вдалося відігратися.

На груповій стадії Євро-2024 підопічні Дмитра Михайленка зіграли внічию з Північною Ірландією (0:0) та Норвегією (0:0), а також перемогли Італію (3:2). Із п’ятьма очками синьо-жовті посіли друге місце у квартеті А.

Збірна Франції зіграє з Іспанією у фіналі юнацького чемпіонату Європи. Матч відбудеться у неділю, 28 липня.