Новини Чернівці

П’ятий матч без перемоги: «Буковина» зіграла домашній поєдинок з «Епіцентром»

Сьогодні, 26 жовтня, “Буковина” провела свій передостанній домашній поєдинок у 2024 році. Суперником стала команда з Кам’янця-Подільського “Епіцентр”.

Про це пише molbuk.ua

Перший тайм розпочався з атаки “жовто-чорних” і вже на першій хвилині “Буковина” заробила кутовий. На 14-й хвилині “біло-сині” створили гострий момент біля воріт Данила Каневцева, проте м’яч пролетів вище воріт. На 18-й хвилині 21 номер “Буковини” отримав жовту картку за фол проти гравця “Епіцентру”.

На 38-й хвилині м’яч у ворота “жовто-чорних” забив гравець “Епіцентру” Іван Бендера, проте суддя зафіксував гру рукою. Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

[/center]

[center]

На 47-й хвилині другого тайму гравця “жовто-чорних” Гірного вилучили з поля за друге порушення. Вже на 49-й хвилині “Епіцентру” вдалось вийти вперед через автогол Шинкаренка, рахунок став 1:0.

На 67-й хвилині “жовто-чорним” вдалось зрівняти рахунок, гол забив 77-й номер Глущук. На наступній хвилині поле покинув гравець “Буковини” Морговський через ушкодження. До основного часу арбітриня додала ще три хвилини.

Матч завершився нічиєю 1:1.

У минулому поєдинку “Нива” – “Буковина” у рамках Першої ліги чернівчанам не вдалося здобути перемогу. Матч 13-го туру, який відбувся в Тернополі завершився з рахунком 1:1.

Також після матчу з тернопільською “Нивою” керівництво чернівецької “Буковини” прийняло рішення відсторонити головного тренера “жовто-чорних” Валерія Кривенцова від виконання своїх обовʼязків. До заключних матчів у літньо-осінній частині сезону команду готуватиме спортивний директор “Буковини” Григорій Чурілов, який тимчасово виконуватиме обовʼязки головного тренера.

На сьогодні “жовто-чорні” набрали 17 очок і посідають третю сходинку в турнірній таблиці. Така ж кількість балів у своєму активі має “Епіцентр” і розташовується на другій позиції в таблиці.

Що відомо про “Епіцентр”

На сьогодні гравці “Епіцентру” зазнали лише однієї поразки, поступившись “Агробізнесу” з рахунком 1:2. Натомість в інших восьми зіграних поєдинках “Епіцентр” здобув чотири перемоги та стільки ж разів зіграв внічию.

Варто зазначити, що “Епіцентр” у 9 проведених матчах пропустив всього 5 м’ячів, що є найкращим показником серед всіх клубів Першої ліги.