У Хмельницькому підрозділі Національної гвардії України систематично проходять спеціальні заходи з командотворення, або тимбілдингу. Їхні учасники – військовослужбовців, які готуються до виїзду в райони ведення бойових дій і виконання бойових завдань.
Такий тимбілдинг – це не просто тренування чи вправи на свіжому повітрі. Це складна і глибока робота над командною взаємодією, довірою, психологічною стійкістю та внутрішньою згуртованістю колективу, інформує група інформації та комунікації НГУ.
У бойових умовах важлива не тільки витривалість, а й здатність покладатися на інших. Тимбілдинг допомагає знизити рівень тривожності, зменшити емоційне напруження та сформувати стійку командну динаміку, – зазначає військовий психолог Каріна Лепікаш.
Тимбілдинг включає тактичні вправи, ігрові моделі з елементами психологічної підтримки, елементи спільного прийняття рішень, а також неформальне спілкування, яке зміцнює зв’язки між військовими.
Коли ти знаєш, що твій побратим прикриє тебе в найскладніший момент, ти дієш впевненіше. А довіра народжується саме під час таких спільних тренувань і ситуацій, коли кожен показує, що не підведе, – розповідає гвардієць Михайло.
Згуртована команда – це не лише запорука виконаного завдання, а й безпека кожного з її учасників. Довіра один до одного дозволяє бійцям почуватися захищеними, підтримує бойовий дух і додає мотивації.
Фото: Група інформації та комунікації НГУ
Фото: Група інформації та комунікації НГУ
Читайте також: “Учителі Хмельниччини можуть отримати 10 000 грн та визнання від Goncharenko Centre”.