Понеділок, 12 Травня, 2025

Війна

Новини

московія – держава, де фашисти святкують перемогу над фашистами…

московія - держава, де фашисти святкують перемогу над фашистами...   Подивився парад 9 травня в Москві. Ну, це той, де марширують китайці, а Сі Цзіньпін сидить з кислим обличчям.

Деградація повна. Скоро треба буде міняти на якесь інше свято, бо путін, найбездарніший з диктаторів, виродив його повністю. Представництво – рекордно низьке, хоча дата кругла. Раніше в москві збиралися до сотні лідерів і представників країн, починаючи від президента США, а зараз ледь набралось 20, половина з яких – представники країн третього світу або невизнаних квазі-утворень. Навіть найближчі друзі по БРІКСу – прибули не всі. Це провал. На трибунах, крім путіна, представники Китаю, Вʼєтнаму, Єгипту, Бразилії, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Угорщини і Словаччини.

І це так смішно…

   Юрій Антропов, юрист, сторінка ФБ.

   російської федерації у 1945 році – не було. А її прапор – триколор – був прапором колабораціоністів-власовців.

Комуністичного Китаю в 1945 році – не було. Серед союзників-переможців була Китайська Республіка – це тепер Тайвань.

Єгипту як сучасної держави – тоді не було, це була британська колонія.

Вʼєтнаму не існувало, це була французська колонія.

   Білорусі, Вірменії і Казахстану – не існувало, це були республіки в складі СРСР.

Сербія – ну ви зрозуміли.

   Угорщина і Словаччина взагалі були союзниками… нацистів, воювали проти Радянської армії, творили військові злочини в Київській і Чернігівській областях.

   Саме угорські нацисти здійснили Корюківську трагедію – українську Хатинь – коли в 1943 році вирізали село Корюківка на Чернігівщині, і вбили більше 7000 людей – все населення села. Через кілька днів ці садисти повернулися – і добили тих, хто вижив під час першої каральної операції…

   Бразилія – дійсно воювала на боці країн антигітлерівської коаліції, і єдина країна південної Америки, яка брала участь у війні солдатами, це факт. Це єдина держава з присутніх на найвищому рівні, яка існувала в часи Другої світової в тому вигляді, як і зараз.

   Зімбабве, Буркіна-Фасо і ще кілька колишніх британських (голандських, французських) колоній не рахуємо. Так само, як і лідерів Осетій-Абхазій-Сербських республік.

Коротше, крім Бразилії – зібрався цілий клуб «переможців».

   Обличчя товаріща Сі в стилі «млин, а шо я тут роблю?» – безцінне.

Інше в категорії

Завантажити ще Завантаження...No more posts.