Новини компаній
Міжнародна мобільність здобувачів Університету імені Пилипа Орлика розкриває нові кордони для пізнання спеціальності у контексті світу, ознайомлення з культурологічними особливостями різних країн, мовну практику.
Як з’ясувалося, ще й віднайдення цікавих фактів української історії.
Участь у Міжнародній конференції зі збереження спадщини видатного гетьмана, ім’я якого носить університет Миколаєва – Пилипа Орлика, привела допитливих студентів до архівів Швеції.
Возвеличення та популяризація образу Пилипа Орлика, на різних заходах Університету імені Пилипа Орлика, була високо оцінена швецькими освітянами та науковцями.
Завідувачка кафедри журналістики та філології, к.н.соц.ком Валентина Стєкольщикова отримала та передала подарункові видання “Скарби швецьких архівів” для Університету імені Пилипа Орлика.
Книга виконана на високому поліграфічному рівні, містить яскраві фотообрази відомих гетьманів, їх листи та накази. На окрему увагу заслуговує вкладена карта України, яка мала значно ширші кордони, ніж сьогодні, на кінець 17 століття.
Видання передано на зберігання до бібліотеки Університету, де кожен дослідник гетьманату, може ознайомитись із найсучаснішим виданням у цьому напрямку.
Також здобувачі отримали запрошення побувати у архіві Швеції.
А телеміст “Миколаїв-Швеція” з упорядницею видання “Скарби швецьких архівів” Мариною Траттнер уже незабаром чекає на поціновувачів історичної спадщини Пилипа Орлика. До заходу зможуть доєднатися усі охочі.