Новини Дніпро

Дніпрянка Анастасія Ніколаєва виборола «бронзу» на Tennis Europe Junior Masters U14 в Монте-Карло

З 26 по 28 жовтня у Монте-Карло відбувся підсумковий турнір для тенісистів віком до 14 років Tennis Europe Junior Masters U14. Змагання проходило на кортах Міського клубу Монте-Карло.

Анастасія Ніколаєва з Дніпра виграла 2 поєдинки в своїй групі, але одну гру програла – британці Меган Найт. Тому вийшла з групи з другого місця та боролася за бронзову медаль.

Про це повідомило Відділення НОК України у Дніпропетровській області

В «бронзовому» фіналі Анастасія розгромила німецьку тенісистку Вікторію Чесоніте – 6:0, 6:2.

До речі, Меган Найт стала чемпіонкою Підсумкового турніру U14.

У серії Європейських тенісних Мастерсів Україна була представлена тільки серед дівчат у віковій категорії до 14 років – дніпрянкою Анастасією Ніколаєвою.