Новини волейболу

Збірна України U-18 програла Чехії у стартовому матчі юнацького Євробаскету-2024

Найкращим у складі синьо-жовтих став Десмонд Яму, який набрав 17 очок та 8 підбирань

Чехия U-18 – Украина U-18, фото – fbu.ua

Збірна України U-18 програла Чехії у своєму стартовому матчі юнацького чемпіонату Європи-2024 у дивізіоні В – 71:93.

Чехи краще провели першу чверть, після чого українці зуміли вирівняти гру та піти на перерву з нічийним рахунком. У другій половині зустрічі Чехія домінувала на майданчику, здобувши впевнену перемогу.

У складі синьо-жовтих найкращим став центровий Десмонд Яму, який набрав 17 очок і здійснив 8 підбирань (РЕ 23). Дабл-дабл оформив Андрій Ситар – 12 очок та 10 підбирань.

У наступному матчі команда Андріуса Вайсекаускаса зіграє проти Кіпру. Матч відбудеться у суботу, 27 липня.