Новини волейболу

Волейбол. Українські команди перемагають на старті нового турніру в Латвії

Нашу країну на юнацькому Кубку СЄВЗА U16 представляють чемпіони України

Юнацькі команди з Житомира і Вінниці здобули по дві перемоги на старті юнацького Кубка Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації (СЄВЗА), який стартував 25 жовтня в латвійському Дауґавпілсі.

Юнацький Кубок СЄВЗА – нові змагання, запроваджені з нинішнього сезону Східноєвропейською волейбольною зональною асоціацією, президентом якої є очільник Федерації волейболу України Михайло Мельник. Регламентом турніру передбачена участь саме не національних збірних, а клубних команд і регіональних дитячо-юнацьких шкіл і саме вікової категорії до 16 років. Цьогоріч титульним є 2009 рік народження.

В змаганнях беруть учать 12 команд з Латвії, Литви, Естонії та України – по шість дівочих і хлопчачих. Нашу державу представляють команда хлопців Житомирської ДЮСШ та дівоча збірна Вінничини, які навесні стали чемпіонами України серед команд 2009 р.н.

Стартували українці успішно. Вінничанки, наставницею яких є Лариса Дуніна, перемогли 2:1 (20:25, 25:22, 15:13) литовський «Каунас» і 2:0 (25:22, 25:9) – команду спортшколи естонського Пярну.

Хлопці Житомирської ДЮСШ, яких тренує Вадим Кравченко, на старті здолали команду з естонського Таллінна – 2:1 (25:21, 22:25, 15:6), а потім перемогли 2:0 (25:18, 25:20) суперників з Лієпаї.

У суботу-неділю 26 і 27 жовтня команди проведуть в Олімпійському центрі Дауґавпілса ще по три матчі і визначать перших чемпіонів Кубку СЄВЗА U16.