Новини волейболу

Київ-Баскет переміг Черкаських Мавп та виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську

Змагання завершаться у неділю

Киев-Баскет – Черкасские Мавпы, фото – fbu.ua

Київ-Баскет обіграв Черкаських Мавп в матчі передсезонного благодійного турніру в Івано-Франківську – 75:65. Кияни достроково стали переможцями змагань, присвячених Дню захисників та захисниць України.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі. Киянам вдалося вирватися вперед у другій десятихвилинці. Мавпи зробили ривок після перерви, зрівнявши рахунок, проте остання чверть знову була за Київ-Баскетом.

У складі киян найрезультативнішим став Єгор Сушкін, який набрав 14 очок. У Мавп відзначився Лєв Кошеватський, на рахунку якого 17 очок.

Нагадаємо, у першому матчі благодійного турніру Київ-Баскет обіграв Прикарпаття-Говерлу. Підопічні Дмитра Забірченка достроково виграли змагання.

У заключному матчі турніру Черкаські Мавпи зіграють з Прикарпаттям-Говерлою. Зустріч відбудеться у неділю, 22 вересня, початок – о 14:00.