Новини хокею

Сокіл програв одеському Шторму в чвертьфіналі Кубка України з хокею

Сокол – Шторм, фото – hcsokil.com.ua

Сокіл програв одеському Шторму в чвертьфіналі Кубка України-2024 з хокею – 1:4.

Кияни активніше розпочали зустріч, але пропустили тричі у першому періоді. Сергій Стецюра відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні, далі відзначилися Дмитро Кобильник та Микита Сидоренко.

У другому періоді Сокіл реалізував більшість, шайбу закинув Володимир Чердак. Однак незабаром Шторм також опинився в більшості і повернув перевагу в три голи. Надалі одесити втримали переможний рахунок.

Шторм, кістяк якого сформований на базі торішнього складу херсонського Дніпра став другим півфіналістом Кубка України-2024. Автоматично місце у півфіналі отримав чинний володар трофею Кременчук. 27 вересня у двох інших чвертьфінальних зустрічах зіграють Дніпро – Берсерки та Київ Кепіталз – Тризуб.

• Хокей. Кубок України. Чвертьфінал

Сокіл – Шторм – 1:4 (0:3, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 – Стецюра (Варава, Ревука), 01:52. 0:2 – Кобильник (Варава), 09:59. 0:3 – Сидоренко (Кобильник, Крикля), 15:50. 1:3 – Чердак (В. Мазур, Янішевський, – більш.), 24:25. 1:4 – Сидоренко (Стецюра, Ратушний, – більш.), 26:05