Новини хокею

Шторм розгромив Тризуб і став володарем Кубка України-2024 з хокею

Шторм – Тризуб. Фото – ihfua.com

Одеський Шторм здобув розгромну перемогу над київським Тризубом (6:0) та став володарем Кубка України-2024 з хокею.

У першому періоді було закинуто лише одну шайбу – її автором став Дмитро Кобильник. У другій 20-хвилинці Шторм ще чотири рази вразив ворота київського клубу – Микита Сидоренко відзначився дублем, а також по шайбі закинули Іван Омельчук та Ілля Крикля.

У заключному, третьому періоді Дмитро Кобильник оформив дубль та встановив остаточний рахунок на табло.

Нагадаємо, що на шляху до фіналу Шторм здолав головних фаворитів Кубка України – в 1/4 фіналу одесити обіграли київський Сокіл (4:1), а в 1/2 фіналу виявилися сильнішими за Кременчук (3:2).

Одеський Шторм утворений у 2024 році, клуб одним з перших заявився на розіграш хокейної Favbet-ліги-2024/25. Кубок України-2024 – перший трофей в історії одеситів.

• Кубок України-2024 з хокею. Фінал

Шторм – Тризуб – 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Кобильник (більш.), 05:00; 2:0 – Сидоренко, 26:03; 3:0 – Омельчук, 29:32; 4:0 – Сидоренко, 32:40; 5:0 – Крикля, 35:36; 6:0 – Кобильник, 44:12.