Новини футболу

Олімпійська збірна України зіграла внічию у спарингу з Парагваєм

Украина – Парагвай. Фото – Анатолия Репина, УАФ

Олімпійська збірна України зіграла внічию у спарингу з молодіжною командою Парагваю – 2:2.

У першому таймі підопічних Руслана Ротаня вивів уперед Максим Хлань. у другій половині зустрічі Олег Федор збільшив перевагу синьо-жовтих. Однак під завісу поєдинку парагвайці зуміли забити двічі та вирвати нічию.

Цікаво, що український голкіпер Кіріл Фесюн відбив два пенальти у сьогоднішній грі.

Раніше підопічні Руслана Ротаня зіграли внічию з молодіжною збірною Єгипту (1:1). У складі синьо-жовтих гол забив Максим Брагару.

Наступний матч команда Ротаня проведе з Іраком 24 липня у рамках Олімпійських ігор-2024. Також на Олімпіаді в Парижі синьо-жовтим належить зіграти з Марокко та Аргентиною.

• Контрольний матч

Україна U-23 – Парагвай U-23 – 2:2 (1:0)

Голи: Хлань, 31, Федор, 83 – Парзаюк, 86, Марсело Фернандес, 89
На 40-й хвилині Марсело Перес (П) та на 51-й хвилині Марсело Фернандес (П) не реалізували пенальті – воротар

Збірна України: Фесюн, Мартинюк (Сич, 76), Таловєров (Павлюк, 67), Салюк, Крупський, Рубчинський (Сігеєв, 76), Михайленко, Криськів (Федор, 63), Брагару (Очеретько, 63), Хлань (Велетень, 76), Сікан (Краснопір, 63).

Запасні: Єрмаков, Кінарейкін, Шулянський.