Новини футболу

Бенфіка з Трубіним розгромила на виїзді Боавішту

Боавишта – Бенфика. Фото – Getty Images

У заключному матчі 6-го туру чемпіонату Португалії Бенфіка на виїзді здобула розгромну перемогу над Боавіштою (3:0).

Гості відкрили рахунок на 11-й хвилині зустрічі зусиллями Вангеліса Павлідіса, а на 31-й хвилині подвоїли його завдяки влучному удару Оркуна Кекчу. Точку в матчі незадовго до фінального свистка поставив Артур Кабрал, який вийшов на заміну.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі та провів свій третій “сухий” матч із шести зіграних у чемпіонаті Португалії.

Завдяки цим трьом очкам Бенфіка піднялася на 3-й рядок турнірної таблиці, а Боавішта продовжує перебувати біля зони перехідних матчів, посідаючи 15-те місце.

У наступному турі Бенфіка вдома 28 вересня прийме Жіл Вісенте, а Боавішта 29 вересня в гостях протистоятиме Санта-Кларі.