“Нехай це не знадобиться, але…”: рятувальники Прикарпаття дали інструкцію про те, як діяти, коли опинилися під завалами (ФОТО)

"Нехай це не знадобиться, але...": рятувальники Прикарпаття дали інструкцію про те, як діяти, коли опинилися під завалами (ФОТО)

Масовані ракетні удари по Києву вкотре показали, наскільки важливо бути напоготові в Україні до різного розвитку подій, навіть перебуваючи у відносно безпечному місці, яким до удару по “Охматдиту” вважалася лікарня, наприклад. 

Саме тому рятувальники ДСНС України в Івано-Франківській області опублікували детальну інструкцію з порадами, як діяти, якщо внаслідок ракетного удару ви опинилися під завалами, особливо – якщо це сталося, коли поруч дитина.

В перші хвилини, якщо у вас є така можливість, телефонуйте на 101 або голосно кричіть у випадку, якщо телефон не зможе допомогти. Головне – всіма силами намагайтеся не рухатися, бо це може спровокувати повторний обвал будівлі.

За можливості – огляньте дитину на наявність ушкоджень. Час від часу рятувальники оголошують “хвилину тиші”. Під завалами її можна почути – в цей момент намагайтеся кричати якнайголосніше.

Більше читайте у графічній інструкції від рятувальників Прикарпаття:

"Нехай це не знадобиться, але...": рятувальники Прикарпаття дали інструкцію про те, як діяти, коли опинилися під завалами (ФОТО)

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій