В Україні вперше зробили кесарів розтин самиці кажана

В Україні вперше зробили кесарів розтин самиці кажана

Руда вечірниця почала народжувати, але малюк розташовувався неправильно і його голова була ширшою за таз матері.

Українські ветеринари вперше зробили кесарів розтин кажану-самці. Про це повідомляється на сторінці центру в соціальних мережах.

Відомо, що пацієнткою стала руда вечірниця, яку взимку привезли до Українського центру реабілітації рукокрилих з Полтави. 2 червня вона почала народжувати, але плід з’явився не головою вперед (як зазвичай), а крилом.

Фахівці центру відвезли самку до партнерської ветеринарної клініки CentrVet, де нею опікувалися лікарі Владислав Мирний та Анастасія Доманська.

УЗД показало, що дитинча неправильно розташоване, а його голова більша за ширину тазу самки. Лікарі прийняли рішення про кесарів розтин, але малюк не пережив операцію.

“Під час операції малюк, на жаль, не вижив. Проте, молода матуся перенесла її успішно. За результатами операції самиця залишилась стерильною. Наразі вона перебуває у нашому Центрі під наглядом фахівців та ветеринарів та почувається прекрасно”, – говориться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що співачку Тейлор Момсен вкусив кажан. Це сталося під час виступу її рок-групи The Pretty Reckless.

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій