Завтра Львів попрощається із військовослужбовцем 68-ї окремої єгерської бригади Олегом Альфавіцким

У четвер, 4 липня, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Альфавіцким, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.  

Олег Альфавіцкий (12.04.1998-30.06.2024) Народився у Брюховичах.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 41 м. Львова. Здобув освіту у Вищому професійному училищі №48 (сьогодні – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва»).

Після завершення навчання впродовж двох років пропрацював у пенітенціарній службі, згодом переїхав до Польщі. Захоплювався комп’ютерами. За словами близьких, був надзвичайно доброю та щедрою людиною.  

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та добровольцем став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання для забезпечення відсічі російським окупантам у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Боронив державу на території Харківської та Донецької областей.

Читайте також: Львівщина сьогодні зустрічає свого полеглого захисника Володимира Салагуба.

У Олега Альфавіцкого залишилися бабуся, батьки та брат. 

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій