Юним жителям та гостям Одеси правила поведінки на морі

Працівники ювенальної превенції Одеського районного управління поліції № 1 провели профілактичні бесіди з дітьми на пляжах, набережних, у парках та інших громадських місцях міста.

Підлітків поліцейські закликали відвідувати тільки обладнані для купання пляжі і біля яких є укриття, не запливати далеко і не допускати пустощів у воді, хапань за ноги та руки, пірнань з висоти, а якщо під час відпочинку лунає сигнал «Повітряна тривога», негайно прямувати у безпечне місце та чекати там на «відбій».

Маленьким дітям наголосили, що не можна відходити від дорослих, а заходити без них у воду і поготів. Натомість під час купання обов’язково треба користуватися жилетами, кругами чи іншими надувними засобами, що дозволяють триматися на поверхні.

Також правоохоронці закликали молодь берегти навколишнє середовище і не засмічувати воду та узбережжя, а прибирати за собою сміття.

Бажаємо дітям гарного літнього відпочинку та приємних вражень від канікул.

Звертаємось і до дорослих: піклуйтесь про неповнолітніх дітей, навчайте їх правил безпеки життєдіяльності, показуйте на власному прикладі.

Одеське районне управління поліції № 1

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій