Промоутер Ф’юрі відреагував на слова Тайсона про те, що Усик здався йому боксером-аматором

Промоутер Ф'юрі відреагував на слова Тайсона про те, що Усик здався йому боксером-аматором

Френк Воррен, промоутер колишнього чемпіона світу в суперважкій вазі Тайсона Ф’юрі, прокоментував заяву підопічного про те, що в бою проти Олександра Усика йому здавалося, що він б’ється з місцевим боксером-аматором.

“Я не знаю щодо місцевого любителя. Послухайте, Усик – дуже хороший боєць. До речі, я не бачив інтерв’ю Ф’юрі, але чув про деякі його фрагменти. Що я думаю про це? Я думаю, що це був дуже близький бій. Ви запитували мене раніше про те, хто, на мою думку, переміг, і я думав, що Тайсон зробив достатньо для перемоги. Багато хто сказав, що бій виграла інша сторона. Багато хороших нейтральних суддів, кілька людей у США порахували так само – або нічия, або хтось віддав перемогу Усику, а кілька людей Тайсону.

Це був бій, який багато забрав у обох хлопців. Цей поєдинок складався з двох половин, у цьому немає жодних сумнівів. Тайсон виграв першу половину бою. Я вважаю, що до восьмого раунду, коли Ф’юрі пропустив удар у ніс, йому було дуже комфортно, він ловив Усика своїми ударами”, – сказав Воррен в інтерв’ю YouTube-каналу Seconds Out.

Нагадаємо, що 18 травня Усик переміг Ф’юрі роздільним рішенням суддів (115-112, 114-113, 113-114).

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій