Показ мод і виставка-ярмарок: у Житомирі проведуть захід «Зроблено в Житомирі»

Відповідне рішення сьогодні прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради.

 

Захід відбудеться в межах програми міжнародної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. В межах реалізації цієї програми наприкінці минулого року було розроблено бренд локальних виробників «ДоБре», а її продовженням є цей захід», – каже директорка департаменту економічного розвитку Вікторія Сичова. 

“Долучитися можна в суботу, 13 липня, на майдані ім. С. П. Корольова, 14, біля кінотеатру «Жовтень» о 15:00.

Буде організовано модний показ – демонстрацію одягу та аксесуарів, а також виставку-ярмарок продукції міських виробників в сфері харчової й легкої промисловості.

Відео дня

Участь безоплатна для суб’єктів підприємницької діяльності й народних майстрів та майстринь. На найактивніших учасників чекатимуть призи.

Наразі до участі у показі вже доєдналися чотирнадцять представників бізнесу та два заклади профтехосвіти. Щоб долучитися – необхідно звернутися до департаменту економічного розвитку міської ради. А щоб презентувати свої вироби на виставці-ярмарку, треба заповнити гугл-форму:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc3m60fxRg…/viewform…”, – повідомляє пресслужба Житомирської міської ради. 

«Інколи ми й самі не знаємо, на скільки наші житомиряни талановиті. Вони здатні виробити той товар, який показують на кращих подіумах світу. Нам є, чим пишатися, і ми хочемо це показати. Незважаючи на війну, наш бізнес розвивається, працює, і завдяки цьому ми можемо підтримувати наші Збройні Сили. Тому запрошуємо всіх житомирян!» – перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

 

 

 

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій