Михайленко – про юнацького Євро-2024: Потрібно знати, за рахунок чого ми маємо перемагати, і готуватися

Михайленко – про юнацького Євро-2024: Потрібно знати, за рахунок чого ми маємо перемагати, і готуватися

Дмитрий Михайленко, фото – uaf.ua

Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко дав свій коментар щодо підготовки команди до юнацького Євро-2024.

“Збір команди буде в Польщі, поруч із Гдинею. Звідти їдемо до Північної Ірландії. Контрольні матчі? Буде одна гра з командою не вищого дивізіону чемпіонату Польщі 9 липня”.

“Чи всіх гравців, кого запланували, викликали до збірної? Наразі ніхто не відмовився, жоден клуб не забирає гравців. Усі гравці мають бути, я з ними на зв’язку”.

“Суперники у групі? Північна Ірландія на Євро тому, що приймає цей турнір. Решта команд пробилися через дуже складну конкуренцію. Норвегія та Італія — дуже сильні команди, дуже хорошого рівня. Вже їх бачив. Північна Ірландія — нижчий рівень, але вони все одно будуть готуватися і дуже вмотивовані. Потрібно знати, за рахунок чого ми маємо перемагати, і готуватися”.

Тренувальний збір команди Михайленка розпочнеться 4 липня. Вже 15 липня синьо-жовті зіграють перший матч на Євро-2024.

Читайте також: Крістіан Шевченко та В’ячеслав Суркіс увійшли до складу збірної України U-19 на збір перед юнацьким Євро-2024

Збірна України U-19 на юнацькому чемпіонаті Європи-2024 зіграє у квартеті А, де її суперниками стануть Північна Ірландія (господарі турніру), Норвегія та Італія. У групі B за вихід до півфіналу змагатимуться юнацькі команди Данії, Туреччини, Франції та Іспанії.

Вже визначився календар матчів збірної України U-19 на юнацькому чемпіонаті Європи-2024. Синьо-жовті усі три гри проведуть у Ларні. Першим суперником команди Дмитра Михайленка стане команда-господар івенту – Північна Ірландія.

У півфінал із кожного квартету вийдуть по дві команди. Крім того, оскільки континентальна першість одночасно буде відбором від УЄФА до ЧС-2025 (U-20), команди, які посіли у своїх групах треті місця, розіграють п’яту путівку на ЧС від Європи. Фінальний матч ЧЄ-2024 U-19 відбудеться 28 липня.

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій