Зеленський відреагував на загибель «госпітальєрки» зі Львова Ірини Цибух

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні говорив про Ірину Цибух, бойову медикиню медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», яка загинула на фронті.

Звернення було оприлюднено увечері 30 травня на офіційному каналі Президента.

«Вчора на Харківському напрямку на війні загинула Ірина Цибух — бойовий медик «Госпітальєрів», одна з тих, хто не лише захищав державу, але й робив усе, щоб інші долучалися, тренувалися, вчилися бути ефективними. І в питаннях фронтової медицини, і в питаннях поваги до українських воїнів — у питаннях меморіалізації подвигу українців», — заявив Володимир Зеленський.

Він висловив співчуття всім побратимам та друзям, усім близьким Ірини, кожному, хто її знав, і кожному, кого вона надихала боротися заради України і здобувати результат заради України.

«Дуже важливо, щоб її справи та зусилля всіх наших полеглих героїв були продовжені. Вічна і світла пам’ять усім, хто віддав своє життя заради України!», — заявив Президент.

Читайте також: На війні загинула журналістка та парамедикиня Ірина Цибух родом зі Львова

Він подякував кожному і кожній у світі, хто небайдужий і робить усе можливе, щоб російське зло скоріше пішло з української землі.

Джерело

UKRPULSE