Випускники
У Боратинській громаді свідоцтва про здобуття базової середньої освіти отримали 236 учнів, з них 19 – з відзнакою.
Свято останнього дзвінка у школах громади відбулося 31 травня. Свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали 131 учень, з них пʼять золотих та дві срібні медалі. Про це йдеться на сайті громади.
«Дорогі випускники! Нехай вам щастить на життєвому шляху, а здобутті знання забезпечать вам успіх у майбутньому. Бажаємо знайти справу свого життя. Нехай вона не тільки приносить задоволення для вас, але і користь для рідного краю. Не забувайте дорогу до рідної школи, нехай вона завжди встеляється радісними спогадами та добрими словами!» – йдеться у публікації.