Львівський апеляційний суд скасував іспитовий термін львів’янину, який проігнорував повістку та ухилився від мобілізації. 

Вирок оприлюднили у судовому реєстрі у травні 2024 року.

Прокурор оскаржив вирок Шевченківського райсуду Львова, яким львів’янину призначили річний іспитовий термін за ухилення від мобілізації.

Чоловік ще наприкінці червня 2023 року пройшов ВЛК, його визнали придатним до військової служби, проте отриману повістку чоловік проігнорував.

Прокурор просив апеляційний суд скасувати вирок суду першої інстанції у частині звільнення від відбування покарання з призначенням умовного терміну. На думку прокурора, обвинувачений не проявив «щирого каяття».

«Щирого жалю, осуду своєї поведінки та готовності виправити скоєне та нести покарання, на думку прокурора, обвинувачений суду не висловив, а каяття ним висловлене з метою уникнення покарання. Про вказане, на переконання прокурора, свідчить те, що чоловік після внесення відомостей про вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України та оголошення йому підозри за цією статтею до ТЦК щодо мобілізації його до Збройних Силах України не звертався», – вказано у вироку.

Читайте також: В уряді зробили заяву стосовно графіків відключення світла в Україні

Після цього чоловіку призначили три роки ув’язнення.

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій