Бійці ''Хартії'' відбили штурм окупантів у районі Липців на Харківщині

Бійці “Хартії” з підрозділом бригади “Рубіж” відбили ворожий штурм у районі Липців на Харківщині.

Джерело: “Хартія” 

Дослівно: “Оператори БпЛА “Хартії” помітили десяток ворогів, які висунулися у напрямку Липців. По противнику відкрили вогонь зі стрілецької зброї, артилерії та ударних дронів. росіяни почали тікати, та ще й “засвітили” свої додаткові сили, які мали підсилити штурмові групи.

Бійці “Хартії” та бригади “Рубіж” вдарили з РСЗВ по зосередженню ворожої піхоти. Загалом було знищено щонайменше 8 ворогів. Росіяни відійшли”.

Деталі: “Хартія” повідомляє, що 13 бригада НГУ оперативно долучилася до бойового завдання на Харківському напрямку. Бійці “Хартії” працюють там з підрозділом бригади “Рубіж”.

Передісторія:

  • 10 травня стало відомо, що російські окупаційні війська активізувалися на Харківщині, там йдуть бої.
  • Окупанти захопили до 10 сіл у Харківській області. В ОСУВ “Хортиця” заявили, що “сіра зона” у Харківській області не розширюється, Збройні сили не дають росіянам просунутися вглиб області.
  • Сили оброни зупинили спроби російських військ прорвати оборону на Харківському напрямку і ситуацію дещо стабілізували, але бої тривають.
  • 16 травня у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що Сили оборони зірвали плани армії РФ максимально вклинитись у глибину міської забудови Вовчанська на Харківщині й закріпитися там.

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій