З наступного місяця у Миколаєві запрацюють групи взаємодопомоги для родин військових,- ФОТО

З 1 червня у Миколаєві розпочнуть роботу групи взаємодопомоги для дружин і партнерок військовослужбовців, а також членів родин полеглих воїнів.

Як повідомляють організатори, щотижня рідні захисників зустрічатимуться у невеликому колі тих, хто проживає однаковий досвід – розлуку із близькою людиною, яка боронить Україну на фронті, або горе, спричинене її втратою.

Взяти участь у офлайн зустрічах зможуть дружини і партнерки військових, а також матері і дружини загиблих військовослужбовців, які мешкають у Миколаєві та області.

Групи взаємодопомоги – це місце, в якому тебе оточують люди зі схожим досвідом, де ти маєш можливість висловити свої почуття, отримати підтримку та впевненість, що ти не самотня і є ті, хто вже знайшли вихід і допоможуть це зробити тобі, – говорить менеджерка проєкту, ветеранка, голова правління ГО «Захисниці України» Світлана Тітова.

За її словами, всі групи потребують особливої уваги, тому учасниці проєкту у своєму колі матимуть лише тих, хто опинився у схожих обставинах.

Координуватимуть роботу груп взаємодопомоги фасилітаторки. Напередодні старту проєкту вони пройшли підготовку, ознайомилися зі специфікою роботи з різними типами особистостей і боротьби зі стресом.

Проєкт передбачає також залучення спеціалістів, які будуть організовувати дозвілля дітей учасниць на час групової роботи.

Щоб долучитись до групи взаємодопомоги, необхідно заповнити коротку заявку за посиланням.

Після реєстрації організатори сконтактують з вами протягом тижня. Участь у проєкті безкоштовна.

Нагадаємо, в Україні створили онлайн калькулятор грошового забезпечення військових

Вам також може сподобатися