У Запоріжжі департамент освіти планує в цьому році повернутися до змішаного формату навчання 35 тисяч учнів шкіл

У Запоріжжі департамент освіти планує в цьому році повернутися до змішаного формату навчання 35 тисяч учнів шкіл

Запорізька обласна військова адміністрація поставила завдання перед міськрадою відновити змішане навчання у запорізьких школах. Поки відновили свою роботу лише 23 школи, проте з вересня планується збільшити їх кількість.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради, передає 061.

Як повідомила директорка департаменту освіти і науки міської ради Юлія Погребняк, до кінця цього року посадовці розраховують вивести в очний формат за змішаною формою навчання 35 тисяч дітей за умови, якщо будуть згодні на такий формат батьки учнів.

«Спільно с ЗОВА ми розробили дорожню карту. У нас є питання по найпростішим укриттям, які перебувають в роботі. У нас є 7 перехідних об’єктів. З них два вже завершені, попри те, що відсутнє фінансування на ці об’єкти. Ще у нас є 11 нових проєктів, які вийшли з експертизи з фінансуванням в 130 мільйонів гривень. Це додаткова кількість укриттів, що дозволить розміщувати учасників освітнього процесу для організації та виходу в змішаний формат. Зараз активно працюємо з ОВА в частині нового будівництва протирадіаційних укриттів. Функції замовника передані по школах №88, 107 школам і на умовах співфінансування плануємо зробити там укриття. Окремо в роботі питання пов’язані з урядом по школі №99 та підписаний проєкт з МОН по школі №20. Крім того, в роботі є проєкт по радіаційному укритті в ліцеї «Логос», «Елінт» та школі №46», – пояснила Юлія Погребняк.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в громаді неподалік Запоріжжя побудують підземну школу на 500 учнів

UKRPULSE