ЗМІ: обстрілами Сумської та Харківської областей керує екскомбриг із Криму

  ЗМІ: обстрілами Сумської та Харківської областей керує екскомбриг із Криму

Обстріли прикордонних районів Сумської та Харківської областей відбуваються під командуванням Сергія Стороженка, який до анексії Криму командував 36-ю окремою бригадою берегової оборони, що базувалася в Перевальному. Про це пише видання LIGA.net із посиланням на представника української розвідки.

«Усі ці підрозділи беруть безпосередню участь у наступі на Харківську область у складі УВ «Сєвєр». Якщо Стороженко командувач армії, підрозділи армії не можуть використовуватися без погодження з ним», – каже джерело.

Стороженко родом із Харкова. Він командував Перевальненською 36-ю окремою бригадою берегової оборони. Після анексії російське начальство зі штабу Чорноморського флоту вручило йому медаль «За повернення Криму».

10 травня російські війська розпочали новий наступ у Харківській області. Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський визнав, що ситуація в цьому районі суттєво загострилася, а ввечері 14 травня Генштаб ЗСУ повідомив, що українські військові перемістилися на «вигідніші позиції» в районі Волчанська та села Лук’янці на півночі Харківської області.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

UKRPULSE