Уряд створив Стратегічну інвестиційну раду

Уряд створив Стратегічну інвестиційну раду

Фото: Пресслужба Кабміну Стратегічну інвестиційну раду очолює прем’єр-міністр

Стратегічна інвестиційна рада відіграватиме ключову роль у визначенні пріоритетів для здійснення інвестицій за рахунок ресурсів держави і міжнародних партнерів.

Кабмін створив Стратегічну інвестиційну раду для формування пріоритетів здійснення публічних інвестицій. Про це повідомив Мінфін у вівторок, 14 травня.

“Сьогодні уряд прийняв постанову Про утворення Стратегічної інвестиційної ради, розроблену відповідно до схваленої урядом Дорожньої карти реформування управління публічними інвестиціями”, – йдеться в повідомленні.

Стратегічна інвестиційна рада під головуванням прем’єр-міністра відіграватиме ключову роль у визначенні пріоритетів для здійснення публічних інвестицій як за рахунок власних ресурсів держави, так і коштів міжнародних партнерів.

Зокрема, Рада схвалюватиме середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій, який готуватиметься спільно з Бюджетною декларацією, та єдиний портфель публічних інвестиційних проєктів, які пройшли попередню оцінку та пріоритезацію, а також здійснюватиме моніторинг їх реалізації.

“Важливо чітко бачити, скільки, куди та навіщо інвестує держава, і на які результати розраховує. Тому ми створюємо Стратегічну інвестиційну раду, дорадчий орган при уряді”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

За його словами глави Кабміну, завдання ради – сформувати єдиний проєктний портфель публічних інвестицій, посилити їхню ефективність, напрацювати пропозиції для вдосконалення законодавства.

Раніше у вівторок стало відомо, що ЄС остаточно ухвалив План України для реалізації програми Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро.

Ефективне використання Українського рамкового інвестиційного інструменту дозволить залучити в економіку України додатково близько 40 млрд євро інвестицій упродовж кількох наступних років.

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій