Україні нададуть додаткові 2 мільярди доларів допомоги – держсекретар США

Україні нададуть додаткові 2 мільярди доларів допомоги – держсекретар США

Ентоні Блінкен (ліворуч) та Дмитро Кулеба під час брифінгу у Києві, Україна, 15 травня 2024 року   Україні нададуть додаткові 2 мільярди доларів допомоги – держсекретар США

Сполучені Штати Америки спільно з Україною створять спеціальний фонд оборонної промисловості із додатковим фінансуванням. Про це під час візиту до України заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на спільній пресконференції з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою

«Ми надамо додатково 2 мільярди доларів фінансової військової допомоги Україні. Ми об’єднаємо це у першому свого роду фонді оборонної промисловості», – сказав держсекретар США Ентоні Блінкен.

Також, за словами американського держслужбовця, такий фонд має сприяти розвитку військово-промислового комплексу України і експорту зброї.

«Це допоможе Україні, по-перше, зробити необхідне озброєння і, по-друге, це буде інвестиція у ВПК України для посилення спроможності ВПК виробляти те, що потрібно для України і виробляти озброєння на експорт. Це допоможе Україні закуповувати озброєння з інших країн», – додав Блінкен.

Коли створять цей фонд і деталі про умови його функціонування держсекретар не повідомив.

Державний секретар США Ентоні Блінкен прибув у вівторок вранці до Києва з неоголошеним візитом. Це вже четвертий візит до Києва від початку російського вторгнення в лютому 2022 року.

Україні нададуть додаткові 2 мільярди доларів допомоги – держсекретар США

Україні нададуть додаткові 2 мільярди доларів допомоги – держсекретар США

Embed share

«Зустрічаємося у критичний момент». Що сказав держсекретар США українським студентам?

Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px

The URL has been copied to your clipboard

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00 Завантажити на комп'ютер

  • 240p | 4,4MB
  • 360p | 7,4MB
  • 480p | 11,7MB
  • 720p | 24,1MB
  • 1080p | 41,0MB

Візит Ентоні Блінкена відбувається через кілька тижнів після того, як Конгрес США нарешті схвалив пакет допомоги Україні на суму 61 мільярд доларів після місяців затримки. Очікується, що допомога надходитиме прискореними темпами, оскільки Вашингтон прагне надолужити місяці, коли в Конгресі намагалися домовитися про допомогу.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

UKRPULSE