Червоний Хрест обіцяє передати модульні котельні на Харківщину

Завдяки "енергетичній" допомозі зможуть опалювати 24 000 домогосподарств.

Регіону потрібно децентралізувати системи опалення та електропостачання.

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста обіцяють надати Харківській області до чотирнадцяти модульних котелень. Вони зможуть давати тепло для 24 000 будинків. Також допомогу нададуть підприємствам із водопостачання та водовідведення. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

“Передбачається передати 12-14 модульних котелень, потужності яких дозволять забезпечити близько 24 тисяч домогосподарств. Продовжуємо допомагати “водоканалам” Харківщини матеріально-технічною базою. Щодо додаткових потреб проводитимемо експертну оцінку та залучатимемо наявні ресурси”, — розповіла глава Полтавської суб-делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста Стефані Гартлахер.

Червоний Хрест із початку війни надає Харківщині продукти, гігієнічні набори, будівельні матеріали та допомагає евакуювати жителів. Наразі регіону потрібні когенераційні установки та генератори для децентралізації системи опалення та електропостачання.

“Також маємо потребу в генераторах великої потужності для забезпечення сталої роботи медзакладів та інших соціально важливих установ області під час довготривалої відсутності світла. Ще один напрямок роботи — забезпечення цивільного населення паливною деревиною на осінньо-зимовий період. Маємо розпочати роботу вже зараз, аби почати передавати дрова на початку осені”, — сказав заступник начальника ХОВА Євген Іванов. 

Як писав UA-NEWS.in.ua, Олег Синєгубов розказав, що потрібно Харківській області, щоб пережити наступну зиму. Росіяни від початку повномасштабної війни знищили понад 600 об’єктів електропостачання в регіоні.

Джерело

UKRPULSE