Армія РФ ховає кораблі Чорноморського флоту серед суден допоміжного флоту в портах Криму – Плетенчук

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів подробиці знищення російського корабля «Коммуна» у Севастополі.

«Ситуація щодо цих кораблів, що залишилися в Севастополі, така, що не позаздриш насправді. Вони не можуть вийти. Їм нема де швартуватися, окрім Севастополя. Вони (військові РФ – КР) змушені там шукати різні способи протидії. Зміна місць стоянки постійно відбувається, ховають бойові кораблі серед кораблів допоміжного флоту, тобто забезпечення», – розповів речник у подкасті «Української правди».

Прикладом такої тактики він назвав ураження судна «Коммуна».

«Всі ми розуміємо, що витрачати цінні боєприпаси на, даруйте, судно, якому більше 100 років – ніхто не став би», – розповів Плетенчук.

«Вони (військові РФ – КР) здебільшого свої кораблі, які є цінними активами, зберігають саме в Новоросійську, звідки вони фактично не виходять», зазначив Плетенчук.

21 квітня у Севастополі було чути вибухи. Російський глава міста Михайло Развожаєв заявив про відбиття атаки ракети на один із кораблів РФ на Північній стороні.

Пізніше телеграм-канал «Крымский ветер» повідомив, що внаслідок атаки могло постраждати рятувальне судно «Коммуна». При цьому речник ВМСУ Дмитро Плетенчук стверджував, що відновити його буде досить складно.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій