Уряд виділив мільярди на ремонт енергосистеми

Фото: Getty Images Пошкоджена ТЕС після атаки Росії

За ці кошти буде закуплено обладнання для відновлення високовольтної мережі, а також для кращої синхронізації енергосистеми України та ЄС.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення 7,2 млрд гривень на відбудову енергосистеми. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram в п’ятницю, 10 травня.

“За ці кошти буде закуплено обладнання для відновлення високовольтної мережі, а також для кращої синхронізації енергосистеми України та ЄС. Вдячні групі Світового банку, яка надала гранти для реалізації цього проекту”, – написав Шмигаль.

Він назвав ситуація в енергетиці однією з найскладніших. При цьому ремонти мережі та генерації ідуть цілодобово. Уряд робить ставку на децентралізацію енергосистеми.

Нагадаємо, в ніч на 8 травня росіяни запустили понад 50 ракет та десятки “шахедів” по енергетичній інфраструктурі у шести регіонах України. ППО збила більшість цілей, але не обійшлося і без влучень.

Пізніше в Укренерго заявили, що можливі відключення світла по всій Україні. Вже відбуваються обмеження в енергопостачанні бізнесу і промисловості.

У ДТЕК розповіли, скільки разів піднімали електростанції “з нуля”

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій