У Сумах попрощалися з військовослужбовцем Ярославом Стародубом

11 травня у Сумах попрощалися з 32-річним солдатом Ярославом Стародубом. Чоловік був стрільцем парашутно-десантної роти парашутно-десантного батальйону, – повідомили в сумському центрі комплектування. Загинув 2 травня поблизу Тоненького Покровського району Донецької області.

Ярослав працював за кордоном, але на початку 2023 року повернувся в Україну, – розповіла подруга загиблого Римма Білобородова.

У Сумах попрощалися з військовослужбовцем Ярославом Стародубом

Він був в першу чергу вірним другом, інтереси його друзів і його родини були для нього на першому місці. Він був душею компанії, людиною, яка біля себе збирала завжди купу людей, його загибель – величезна рана для кожного з нас в серці”, — говорить жінка.

“Він був чемною, вихованою людиною. Він займався спортом дуже активно, навчався в Сумському педуніверситеті, в Інституті фізичного виховання. Готував себе до кращого, для майбутнього, для Батьківщини, щоб найбільше зробити користі. Дуже сумно, Україна втратила ще одного сина, героя”, — згадує знайомий загиблого Олег Фіньов.

У Сумах попрощалися з військовослужбовцем Ярославом Стародубом

“Його виховував названий батько. З того часу я його знаю. Ще маленьким хлопчиком він прийшов в сім’ю до мого друга. Ми разом спілкувалися, відпочивали інколи разом. Веселий, шустрий такий, життєрадісний. Дуже позитивна дитина. Це не просто я так кажу, позитивна, світла дитина”, — говорить Анатолій Кузьменко.

У Сумах попрощалися з військовослужбовцем Ярославом Стародубом

“Людина була завжди життєрадісна, прагнув досягати висот і в спорті, і в житті. Багато в нього було друзів, його всі любили і поважали: і бабусі, і товариші. Коли почалася війна, він самостійно прийняв рішення захищати нашу Батьківщину. Я вважаю, що саме завдяки таким хлопчикам ми можемо отримати вранці каву, ходити на роботу, водити діточок в дитсадочок”, — розповіла, яким знала Ярослава знайома його родини Наталія Вінніченко.

Поховали Ярослава Стародуба на Алеї Слави Баранівського кладовища Сум.

suspilne.media

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій