В Окольному замку презентуватимуть книгу про Луцьк від відомих українських письменників

«Вежа через [О]»

В музейному просторі «Окольний замок» відбудеться презентація книги «Вежа через [О]», що стала результатом проведення першої Луцької літературної резиденції «Місто натхнення» у 2021 році.

Подія відбудеться 15 травня о 18:00. Про це повідомляє управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

 

«Вежа через [О]» — це квінтесенція сенсів, образів, історій та сьогодення Луцька. Книга вийшла друком у видавництві «Комора», упорядницею стала літературна кураторка резиденції Ольга Ольхова.

«У вас буде чудова нагода придбати книгу й отримати автограф однієї із резиденток та авторок книги Оксани Забужко. А ще послухати уривки «текстів луцького настрою» у виконанні акторів театру «Гармидер», – йдеться в анонсі.

Презентація відбудеться за підримки літературної платформи  LitCom.

В Окольному замку презентуватимуть книгу про Луцьк від відомих українських письменників

Довідково: До 150 річниці від Дня народження Лесі Українки в 2021 році управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ) ініціювало проведення у нашому місті першої Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», яка тривала 5 тижнів. Учасниками резиденції стали: Оксана Забужко, Катерина Калитко, Мирослав Лаюк, Любко Дереш і Макс Кідрук.  

Метою резиденції є популяризація Луцька та його міських просторів  як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом першої резиденцїї стала збірка творів, створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є містом натхнення, місцем подій, героєм чи домівкою персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах та з метою промоції міста як привабливої туристичної дестинації.

Книга також стала частиною загальноукраїнської промоційної кампанії відкриття нового туристичного об’єкту — пам’ятки національного значення вежі князів Чорторийських, відреставрованої в рамках проєкту «Нове життя Старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», що реалізовувався Луцькою міською радою.

 

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій