Майбутнє вантажоперевезень: Калифорнія просуває електричні вантажівки

Каліфорнія є лідером у галузі боротьби зі зміною клімату та просуває екологічно чисті технології в різних галузях, у тому числі у сфері вантажоперевезень. У 2023 році штат ухвалив закон, що забороняє нову реєстрацію вантажівок, що працюють на викопному паливі, з 2045 року. Це означає, що протягом наступних 22 років на дорогах Каліфорнії буде поступово скорочуватися кількість дизельних вантажівок, які є одним з основних джерел загрязнення повітря в штаті.

Закон про чистий повітря для вантажних перевезень Каліфорнії (GHG Truck Regulation) є найамбіційнішим у своєму роді у світі. Він спрямований на скорочення викидів парникових газів від вантажних перевезень на 80% до 2050 року в порівнянні з рівнями 2020 року.

Закон передбачає ряд заходів щодо стимулювання переходу на електричні вантажівки, в тому числі:

  • Надання субсидій для придбання електричних вантажівок
  • Інвестиції в зарядну інфраструктуру
  • < li>Розробка стандартів викидів для електричних вантажівок

Ці заходи, як очікується, допоможуть Каліфорнії досягти своїх цілей у сфері зміни клімату та створити нові робочі місця у сфері виробництва та обслуговування електричних вантажівок.

Перехід на електричні вантажівки є значними викликами, але також відкриває нові можливості для інновацій та економічного зростання. Каліфорнія, яка є найбільшим ринком вантажних перевезень у США, відіграє важливу роль у формуванні майбутнього цієї галузі.

Источник

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій