Зеленський заявив про посилення оборони на Харківському напрямку

Сили оборони бачать задум окупантів.

Про посилення оборони Харківщини у вечірньому зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський.

Голова держави наголосив, що напередодні російські війська спробували активізувати дії проти України, втім у ЗСУ розуміють загрозу та бачать задум загарбників.

“Головне – Харківщина. Російські війська сьогодні (10 травня – ред.) спробували розширити операції проти України. Ми розуміємо обсяг сил окупанта, бачимо його задум. Наші воїни, наша артилерія, наші дрони дають відповідь окупанту. Я вдячний кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які саме так захищають наші позиції, як потрібно”, — заявив Президент.

Зеленський заявив про посилення оборони на Харківщині:

“Додаємо наших сил на Харківські напрямки. І по лінії нашого державного кордону, і по всій лінії фронту будемо незмінно знищувати окупанта саме так, щоб зірвати будь-які російські наступальні наміри”, — сказав очільник держави.

Гарант зауважив, що постійно на звʼязку з Головкомом та міністром оборони: “Все необхідне для захисту наших позицій забезпечуємо. Все залежить від стійкості наших воїнів, і кожен, хто тримає позиції зараз, зберігає позиції всієї України”.

Водночас Зеленський наголосив на важливості дієвої підтримки з боку міжнародних партнерів.

“Важливо, щоб партнери підтримували наших воїнів і українську стійкість вчасним постачанням. Дійсно вчасним. Пакет, який дійсно допомагає, – це привезена в Україну зброя, а не лише оголошення пакету. Я дякую кожному лідеру, який сприймає ситуацію саме так”, — підкреслив Зеленський.

Як писав UA-NEWS.in.ua, на Харківщині Сили оборони відбили понад 20 атак ворога. ЗСУ стримують наступ окупантів, які вклинились в нашу оборону. Тим часом США не очікують на Харківщині серйозних проривів російської армії. У Білому домі впевнені, що українці зможуть протистояти наступу окупантів.

Джерело

UKRPULSE