Надаль програв у Мадриді і попрощався з турніром

Фото: Getty Images Надаль скоро завершить свою професійну кар’єру

Легендарний іспанський тенісист зіграв останній матч на одному з улюблених своїх турнірів.

Рафаель Надаль завершив виступи на останньому у кар’єрі турнірі серії Masters у Мадриді. Експерша ракетка світу і чемпіон 22 турнірів серії Grand Slam програв у четвертому колі Їржі Легечці.

Для титулованого іспанського тенісиста це був останній виступ на змаганнях в столиці своєї батьківщини.

Після гри спортсмен емоційно попрощався з одним з найулюбленіших турнірів.

“Я приїхав на турнір у Мадриді, маючи безліч сумнівів, а тепер з турніру я їду з уже меншими сумнівами. Сьогодні більшу частину першого сету я відіграв найкраще з того моменту, як я повернувся в Тур. Далі я хочу зіграти в Римі і добре там виступити. Я буду наполегливо працювати, щоб це сталося. Це один із найважливіших турнірів у моїй кар’єрі, я вигравав його 10 разів.

На корті під час прощання я не хотів проливати море сліз, тому що я ще не закінчив свій шлях із ракеткою в руці. Це була дуже емоційна ніч. Але зараз не час відпускати всі емоції та відчуття, які я маю всередині себе. Попереду ще довгий шлях, і я не хочу відпускати весь адреналін. У Мадриді я пройшов повне коло. Я не міг уявити, що буду тут у свої майже 38 років.

Я можу лише подякувати всім, хто допомагав мені на певних етапах моєї кар’єри. Вона ще не закінчилася, але ось ми тут. Це подарунок, який усі ці люди дарували мені протягом 21 року. Мадрид був для мене важливішим за “мейджор”. Емоції від Мадрида залишаться зі мною назавжди. Мені пощастило, що я зміг перетворити те, що колись було хобі, на роботу, і робити її добре. Я почуваюся дуже щасливим і не можу просити нічого більшого. Сподіваюся, що зміг стати хорошим прикладом для нових поколінь. Це важливіше, ніж титули. Сподіваюся, я викликав позитивні емоції. Усе, що я можу сказати, це “дякую”. Більше нічого не можу сказати”, – сказав Надаль.

Зазначимо, що Надаль є п’ятиразовим переможцем Masters у Мадриді -це  найкращий результат в історії змагань.

37-річний тенісист повернувся в Тур після майже річної перерви на початку 2024-го, дійшовши до чвертьфіналу Брісбена. Але потім почергово знімався з усіх наступних змагань ще до їхнього старту.

Нагадаємо, раніше Костюк і Калініна дружно поступились у жіночій частині турніру в Мадриді.

 

Джерело

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій