В ніч на 7 травня патрульні поліцейські отримали виклик про те, що на вулиці Соборній стався грабіж. Зі слів 45-річного потерпілого, невідомий чоловік намагався відібрати у нього з рук телефон.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
Зловмисник вдарив заявника по обличчю, кинув мобільний на землю, а сам утік.
«Отримавши орієнтування на порушника, наші інспектори одразу розпочали його шукати. Підозрюваного у вчиненні грабежу виявили та затримали на вулиці Хмельницьке шосе. Ним виявився 22-річний громадянин», – йдеться у повідомленні.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.