У Чернігові стартував ремонт аварійного колектора, що в мікрорайоні Масани. Роботи виконуватимуть за новою технологією – методом санації полімерним рукавом.

Про це повідомив директор комунального підприємства «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на щотижневій розширеній нараді у міській раді 7 травня. 

«Основна причина просідання колектора, на нашу думку, у тому, що його прокладали у 90-ті роки не шестиметровими відрізками залізобетонних труб, а триметровими, які були з'єднані між собою. Там високі ґрунтові води, відповідно, є рух ґрунту, й навантаження на короткі ділянки колектора велике. Тому й вийшло розкарбування на окремих ділянках і попадання ґрунтових вод, і далі просідання», – пояснив керівник КП «Чернігівводоканал».
 

Підрядна організація вже сьогодні розгортає станцію перекачування, завтра промиватимуть колектор, після чого почнуть його ремонтувати. В планах зробити все до кінця цього тижня.

Загальна вартість робіт, які здійснюватимуться коштом КП «Чернігівводоканал», понад 2 мільйони гривень.

Нагадаємо, 27 квітня на ділянці вуличного каналізаційного колектора, діаметром 600 мм, виявили декілька просідань асфальтобетонного покриття, що свідчило про порушення цілісності та герметичності трубопроводу, який проходить у зазначеному місці. Колектор збудований у 1997 році із залізобетонних труб.

Джерело — пресслужба Чернігівської міськради.

 

 

Источник

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій